^ بازگشت به بالا
دانلود english 4 you آموزش یوگا به زبان فارسی آموزش زبان english today
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 33

پیدا کردن پسورد گمشده مموری کارت برای گوشی های سری 60

این موضوع با عنوان پیدا کردن پسورد گمشده مموری کارت برای گوشی های سری 60 , بخشی از کلوپ نوکیا است. موضوع; حتما می دانید که گوشی های نوکیا دارای امکانی هستند که شما توسط آن می توانید بر روی ram یا ...

NOD32 Internet-Explorer Windows-XP IR-TCI

Icon16 پیدا کردن پسورد گمشده مموری کارت برای گوشی های سری 60

حتما می دانید که گوشی های نوکیا دارای امکانی هستند که شما توسط آن می توانید بر روی ram یا همان مموری کارت گوشی خود پسورد یا کلمه عبور بگذارید. بعد از این کار یعنی گذاشتن پسورد روی مموری شما تنها قادر به استفاده از ram خود در گوشی خود هستید . یعنی حتی اگر مموری کارت خود را درون یک رم ریدر (ram reader) قرار دهید رم گوشی شما توسط کامپیوتر شناسایی نمی شود و حتی اگر رم خود را درون گوشی دیگری بگذارید آن گوشی هم رم شما را شناسایی نمی کند . و اما .. و اما این مموری ای که برای آن پسورد قرار داده اید تا موقعی بر روی گوشی شما هم کار می کند که شما گوشی خود را مستر ریست یا فرمت نکرده اید . یعنی اگر گوشی خود را توسط کد #7370#* فرمت کنید مموری شما حتی در گوشی شما هم دیگر قابل خواندن نیست چون وقتی شما بر روی مموری کارت خود رمز می گذارید گوشی شما فایلی را در درایو داخلی گوشی ( phone memory) می سازد که مموری کارت شما توسط آن فایل خوانده می شود که بعد از فرمت این فایل هم از بین می رود .
    پس اگر پسورد مموری کارت خود را گم کرده اید دست نگه دارید .. نه لازم است که گوشی خود را فرمت کنید و نه لازم است به تعمیراتی های موبایل برای باز کردن قفل مموری کارت آن هم با هزینه حد اقل 6000 تا 7000 تومان مراجعه کنید. در شماره امروز روزانه نرم افزاری را برای گوشی های سری 60 نوکیا معرفی می کنيم که شما توسط این نرم افزار در صورتی که بر روی مموری کارت خود رمز گذاشته اید و آن را فراموش کرده باشید این رمز را پیدا کرده و به شما نشان می دهد . شاید باور نکنید اما حجم این نرم افزار تنها 4 کیلوبایت است! حتما برای شما هم این سوال پیش می آید که واقعا این گونه نرم افزار ها چگونه کار می کنند؟؟ در اصل کار این نرم افزار بسیار ساده است. این نرم افزار فایلی که گوشی شما در هنگام گذاشتن پسورد روی مموری کارت در حافظه داخلی گوشی (phone memory) می سازد را شناسایی کرده و کد های داخل آن را به کاراکتر تبدیل می کند . پس بدون این نرم افزار اگر شما آن فایل را هم پیدا کنید پس از باز کردن آن با نوشته هایی نا مفهوم روبرو می شوید که در هیچ جای آن نمی توانید رمز مموری کارت خود را ببینید اما این نرم افزار فایل ذخیره شده در phone memory گوشی شما را باز کرده و کدهای داخل آن را به کاراکتر تبدیل می کند و رمز مموری کارت شما را دو دستی به شما تقدیم می کند . پس این نرم افزار در صورتی کار می کند که شما پس از گم کردن پسورد مموری کارت - گوشی خود را توسط کد #7370#* فرمت نکرده باشید . این نرم افزار بر روی گوشی 6681 نوکیا که دارای سیستم عامل سری 60 است تست شد . ما رمز مموری کارت را 12345 قرار داده بودیم که همان طور که در عکس می بینید این نرم افزار رمز مموری کارت را به طور کاملا درست پیدا کرد . دانلود کنید و لذت ببرید .

[لینکها فقط برای اعضا نشان داده می شود. ]

مطالب مشابه :

فایل های پیوست شده
    4 کاربر از این پست تشکر کرده اند : ali137021,mahdi-tanha,mmb_hand,pasd

نرم افزار پیدا کردن پسورد گمشده مموری را دانلود کرده ام ولی برای باز شدن پیام invalid میده
    یک کاربر از این پست تشکر کرده است : سخی شیرزاد

NOD32 Firefox Windows-se7en Irancell

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaa [لینکها فقط برای اعضا نشان داده می شود. ]
    نرم افزار پیدا کردن پسورد گمشده مموری را دانلود کرده ام ولی برای باز شدن پیام invalid میده
    بخاطر این هستش که گوشی شما نوکیا n73 هستش و نوکیا n73 از سیستم عامل
    سیمبین سری 60 ویرایش سوم استفاده میکند. در واقع سیمبین ورژن 9.1 که برنامه بالا
    برای ورژن های 7 و 8 میباشد.
    2 کاربر از این پست تشکر کرده اند : Admin,سخی شیرزاد

گوشی من 6270 است با فرستادن اس ام اس مشکل داشتم گوشی را ریست کردم مشکل حل شد بعد از چند ساعت گوشی را اتفاقی خاموش کردم دوباره روشن کردم مموری کارت گوشیم رمز می خواست در صورتیکه قبلا مموری من رمز نداشت ولی گوشی من رمز داشت. لطفا بنده را راهنمایی کنید.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط رزیتا [لینکها فقط برای اعضا نشان داده می شود. ]
    گوشی من 6270 است با فرستادن اس ام اس مشکل داشتم گوشی را ریست کردم مشکل حل شد بعد از چند ساعت گوشی را اتفاقی خاموش کردم دوباره روشن کردم مموری کارت گوشیم رمز می خواست در صورتیکه قبلا مموری من رمز نداشت ولی گوشی من رمز داشت. لطفا بنده را راهنمایی کنید.
    با تشکر
    شما میتونید گوشی رو به یک تعمیراتی موبایل ببرید.
    اگرنه که باید مموری گوشی رو فرمت کنید.
    یک کاربر از این پست تشکر کرده است : Admin

اين نرم افزار براي 6270 هم كار ميكنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tooom1373 [لینکها فقط برای اعضا نشان داده می شود. ]
    اين نرم افزار براي 6270 هم كار ميكنه؟
    نه متاسفانه.
    6270 جاواست و این برنامه برای سیمبین سری 60 نسخه 7 و 8 عرضه شده.

Avast Internet-Explorer Windows-XP IR-TCI

سلام من یه گوشی داشتم که اون رو فروختم الان مموری(memory) شو دارم و رو مموریش پسورد گذاشته بودم و الان پسوردش رو یادم نمی یاد و گوشی هم رو فروختم و می خوام از طریق کامپیوتر مموریمو باز کنم که وقتی Flash میزارمو میزارمش تو کامپیوتر می زنه card is lock.can not access card. و زمانی هم که میزارم تو رم ریدر باز نمی کنه.باید چه کارش کنم؟ مرسی.
    (از طریق کامپیوتر)بازم مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط godfatheramin [لینکها فقط برای اعضا نشان داده می شود. ]
    سلام من یه گوشی داشتم که اون رو فروختم الان مموری(memory) شو دارم و رو مموریش پسورد گذاشته بودم و الان پسوردش رو یادم نمی یاد و گوشی هم رو فروختم و می خوام از طریق کامپیوتر مموریمو باز کنم که وقتی flash میزارمو میزارمش تو کامپیوتر می زنه card is lock.can not access card. و زمانی هم که میزارم تو رم ریدر باز نمی کنه.باید چه کارش کنم؟ مرسی.
    (از طریق کامپیوتر)بازم مرسی
    این برنامه رو امتحان کردید ؟ جواب داده ؟

Avast Internet-Explorer Windows-XP IR-TCI

نقل قول نوشته اصلی توسط geronova [لینکها فقط برای اعضا نشان داده می شود. ]
    این برنامه رو امتحان کردید ؟ جواب داده ؟
    مرسی از این که انقدر سریع پاسخمو دادید
    این برنامه رو گوشی نصب می شه و چون من گوشیمو فروختم فقط می تونم از راه کامپیوتر این کارا بکونم.که چون این برنامه رو موبایل نصب می شه من نمی تونم.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)