^ بازگشت به بالا
دانلود english 4 you آموزش یوگا به زبان فارسی آموزش زبان english today
صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 60

گفتگو با ماشین بازهای تهران همراه با عکس

این موضوع با عنوان گفتگو با ماشین بازهای تهران همراه با عکس , بخشی از بخش خودرو است. موضوع; به جز لوازم موتور این اتومبیل چه چیزهای دیگری دارد؟ بهتر هست بگم که چه چیزهایی ندارد! ترمز های این ...

Avast Internet-Explorer Windows-XP IR-TCI

به جز لوازم موتور این اتومبیل چه چیزهای دیگری دارد؟
    بهتر هست بگم که چه چیزهایی ندارد! ترمز های این اتومبیل آر آی پی اکوییپت با 4 پیستون و روترهای برمبو، زیربندی اتومبیل تماما کاستوم با استرس بارهای کاستوم هست استرس بارهای پایین و بالا و میل موج گیرها در جلو و عقب کاملا کاستوم هستند سیستم اکسل عقب این اتومبیل تغییر کرده و کمک های FK زیر این اتومبیل است سیستم سوخت این اتومبیل به بالاترین سطح رسیده روکمپینیون فرمان این اتومبیل تغییر کرده گیربکس این اتومبیل کاملا عوض شده و برای اولین نسل 2 بوده که 02A داشته و Gear Kit دارند حرفه ای ترین دیسک و صفحه و فلایویل بر روی این اتومبیل است و بهترین سیستم جرقه زنی بر روی این اتومبیل ست شده کلا تمام لوازم این اتومبیل در بالاترین سطح است

چرا روی ظاهر اتومبیل هاتون کاری انجام نمی دهید؟
    ظاهر کمی داستانش تفاوت داره با فنی من دوست دارم ماشین همین اصالت قدیمی خودش رو داشته باشه و زیاد جلب توجه نکنه

چرا سپرهای این اتومبیل رو باز کردی؟
    به دلیل اینکه اینتر کولر اتومبیل من در جلو بزرگ هست و من سپر جلو رو باز کردم و بعد از اون هم از چهره اتومبیل خوشم اومد عقب هم باز کردم و فعلا ترجیح می دهم تا به این شکل باشد

به جز لوازم موتور این اتومبیل چه چیزهای دیگری دارد؟
    بهتر هست بگم که چه چیزهایی ندارد! ترمز های این اتومبیل آر آی پی اکوییپت با 4 پیستون و روترهای برمبو، زیربندی اتومبیل تماما کاستوم با استرس بارهای کاستوم هست استرس بارهای پایین و بالا و میل موج گیرها در جلو و عقب کاملا کاستوم هستند سیستم اکسل عقب این اتومبیل تغییر کرده و کمک های FK زیر این اتومبیل است سیستم سوخت این اتومبیل به بالاترین سطح رسیده روکمپینیون فرمان این اتومبیل تغییر کرده گیربکس این اتومبیل کاملا عوض شده و برای اولین نسل 2 بوده که 02A داشته و Gear Kit دارند حرفه ای ترین دیسک و صفحه و فلایویل بر روی این اتومبیل است و بهترین سیستم جرقه زنی بر روی این اتومبیل ست شده کلا تمام لوازم این اتومبیل در بالاترین سطح است

چرا روی ظاهر اتومبیل هاتون کاری انجام نمی دهید؟
    ظاهر کمی داستانش تفاوت داره با فنی من دوست دارم ماشین همین اصالت قدیمی خودش رو داشته باشه و زیاد جلب توجه نکنه

چرا سپرهای این اتومبیل رو باز کردی؟
    به دلیل اینکه اینتر کولر اتومبیل من در جلو بزرگ هست و من سپر جلو رو باز کردم و بعد از اون هم از چهره اتومبیل خوشم اومد عقب هم باز کردم و فعلا ترجیح می دهم تا به این شکل باشد

خاطره بد از این اتومبیل:
    یک بار رفته بودم رینگ بخرم که یک پمپ کلاچ تقلبی از یکی از دوستان گرفته بودیم که وسط راه ترکید و من در راه موندم

خاطره خوب:
    یک بار در حال مپ کردن اتومبیل بودم با لاستیک های 155 کویرتایر که در اتوبان یک SL 500 و آئودی کواترو کنارم بودند چنان نقطه شدند که دیگه ندیدمشون ! البته بوستم هم 7 پی اس آی بود

فکر می کنی اتومبیل های شما جایی برای ارتقاء داشته باشد؟
    در بعضی از جاها دیگر بالاترین حدش است ولی در بعضی از جاها کمی جا دارد

در درگ به چه صورت می آیی؟
    اتومبیل کلا تغییر می کند و آن دسته از لوازم هایی که در خانه برای روز مبادا (درگ) گذاشتم همگی روی این اتومبیل ست می شوند!

پروژه بعدی روی این اتومبیل؟
    یک سیستم مخصوص برای درگ هست که خودتون می بینید

شنیدن کلمه های زیر تو رو یاد آور چه چیز می شود؟

ویسکو : برند عالی

ابوالفضل مرادی : رقیب های رفیق

جو آلمانی بازها : کمی خراب

400 متر : زیر 11 ثانیه

ارشیا : مخلص همه

آشنایی با Carnp ؟
    از بعد از مسابقه درگ سال 87 در آسمان ری بود که با این سایت آشنا شدم و واقعا لذت می برم که اینقدر مصاحبه های خوب از ماشین بازها در این سایت هست و سراغ کسانی می روید که اتومبیل ای خوب دارند و اطلاعات جامع از اونها برای خوانندگان ارائه می کنید بسیار سایت عالی و جالبی است

صحبت با خوانندگان محترم Carnp :
    ابتدا در مورد اتومبیل ها تحقیق کنید بعد قضاوت

حرف آخر:
    دوستان مدام نگویند که نمی شه ...! در ایران همیشه بنا به نشدن هست ولی اینطورها هم نیست...! و اگر اون دوستانی که می خواهند توربو جمع کنند و ببینند که ما چی می گیم ما که حرفی نداریم صبر می کنیم تا ببینیم که اونا چی می گند...! در آخر هم از پدر و مادر عزیزم که من رو در تمامی مراحل زندگی و در سخت ترین مرحله زندگی که این ماشین بود کمک کردند نهایت تشکر و قدردانی رو دارم و از زحمات آقای میرزایی هم ممنونم

NOD32 Firefox Windows-XP IR-TCI

پیش فرض گفتگویی با مردی از تبار هیجان (دیداری با همایون نصیری و بنز c35 ///amg) + عكس

چند سال قبل قهرمانی ها و مدال های رنگین در مسابقات اتومبیلرانی و حالا مسابقات کارتینگ و ... مرحبا به همایون نصیری 34 ساله که بعد از 8 سال دوری از کشور دوباره به عشق واقعی خود یعنی اتومبیلرانی پرداخت این دوستمون یکی از کسانی است که عاشق هیجان است در ایران ماشین بازی رو به زیبایی انجام می دهد و چند تا ماشین اسپرت تاپ هم برای اثبات این حرف ما بس است همایون نصیری از کسانی است که روی آوردنش به این رشته و تیونینگ و موتور ریس و ماشین های کنترلی همه و همه به خاطر هیجان این رشته ها بوده و بس ! فرد بسیار شوخ و خندانی هست و همیشه هم می گوید : غلــــامم !! مصاحبه را بخوانیم تا ببینیم که ازهمایون نصیری چه خبر ؟

خودت را کامل برای ما معرفی کن و از علاقه مندی به اتومبیل برای ما توضیح بده:
    من همایون نصیری هستم متولد 12 آبان 1354 حقیقتا علاقه مندی من از کودکی بود ولی من اول چون خیلی سنم کم بود به فرمان اتومبیل علاقه مند شدم و بعد که اتومبیل را درک کردم که چیست به خود اتومبیل

از ورود به وادی اتومبیلرانی و از زندگی حرفه ای برای ما توضیح بده :
    من سال 1372 گواهینامه گرفتم و از سال 73 وارد فدراسیون اتومبیلرانی شدم با دوو ریسر و گلف و رنو و ... کلا اتومبیل های آن دوران مسابقه دادیم و مقام هم زیاد دارم تا سال 1380 در مسابقات اتومبیلرانی شرکت می کردم سال 80 که رفتم امارات آنجا هم در BMW CLUB و VW CLUB عضو بودم و در مسابقات اتومبیلرانی آنجا هم شرکت می کردم سال 1387 که به ایران بازگشتم وارد رقابت های کارتینگ شدم و در حال حاضر هم نزدیک به 2 سال است که در کارتینگ مسابقه می دهیم و در رقابت ها به طور پیوسته شرکت می کنم

معنی اتومبیلرانی در ذهن همایون نصیری؟
    لذت بالا – هیجان

در مسابقات ریس در چه کلاس هایی شرکت می کردی و دوستان آن زمانت را برای ما نام ببر:
    من در کلاس های 1400 جی تی و 1600 استاندارد و 1600 جی تی و 2000 گروپ 1 شرکت می کردم و از بهترین دوستانم می توانم سیاوش قدس شروین پوشین علی نظری علی طباطبایی مهرداد همتیان خسرو سودمند کورش باقر پور ادموند آورند را نام ببرم البته باز هم هستند ولی من حضور ذهن ندارم

قصد بازگشت به مسابقات اتومبیلرانی را نداری؟
    قصدش را دارم ولی تصادف هایی که کردم باعث شده تا من کمی از لحاظ بدنی دچار مشکل بشوم وحوصله این کار را هم ندارم ولی خیلی دوست دارم !!

در مورد کارتینگ که در حال حاضر حرفه ای دنبال می کنی برای ما توضیح بده :
    من در کلاس ROTAX MAX fr 250 cc شرکت می کنم موتورهای دوزمانه به علاوه دریچه شتابی که برای این موتور ها تعبیه شده باعث می شود تا هیجان و شتاب بالایی را تجربه کنید ورزش خوبی است و دوستان خوبی دارم مثل فرهاد موسوی – سعید علوی – مهیار میرمرادی – علی صابر خانی و همسرشون آرزو سیرانی – امیر خرمی – محمدرضا تهرانی – محسن جاسبی – و ... خیلی ها هستند همه هم با هم دوستیم و مسابقه می دهیم و لذت می بریم

به فکر مقام هم هستی؟
    خیر من برای لذتش می رانم و در بین ما فقط چند نفر هستند که به فکر مقام هستند من خودم فقط به فکر بدن سازی و تفریح و لذت این رشته هستم

وقتی به پیست می روی چه احساسی پیدا می کنی؟
    همین که صدای کارت را می شنوم از خود بیخود می شوم و در برگشت هم که ذوقم این است که با رضا نبی به کبابی گلپایگانی میدان المپیک بروم

با اینکه 5 دستگاه کارتینگ داری در تیپ های مختلف و موتور ریس و اتومبیل های قوی و ماشین های کنترلی و ... به نظرت کدام یک هیجان انگیز تر و جالب تر است؟
    به نظرم جذابیت و هیجان موتور ریس و کارتینگ واقعا چیز دیگری است

چرا ماشین کنترلی رو هم در کنار رشته هایی که در آن ها فعالیت داشتی قرار دادی؟
    خب این هم به دلیل شتاب بالای این ماشین هاست که تکنولوژی جدید این خودروها باطری به جای نیترو و ... گرفته که شتاب این خودروها از قبلی ها بسیار بالاتر است

کمی به تیونینگ بپردازیم،در مورد اتومبیلی که در حال حاضر سوار می شوی برای ما توضیح می دی؟
    این بنز C35 واقعی ///AMG است خودم از دبی خریدم قدرت موتور این اتومبیل 320 اسب بخار است البته با کارهایی که روی این اتومبیل انجام شده دوست داشتم C63 بیاورم ولی گمرک قبول نکرد و ما هم این اتومبیل را خریداری و وارد کشور کردیم و خوب همین که از C350 قوی تر است جای شکرش باقیست این اتومبیل سیستم هواکش K&N دارد فلاپ عقب با اگزوز کامل ///AMG متعلق به CL 63 – 65 می باشد آرم بنز جلو که در جلو پنجره این اتومبیل قرار دارد مدل CLS , S است که سنسور ترمز و رادار پلیس پشت آن قرار دارد و یک چند آپشن هم موتور این اتومبیل دارد که این هم به دلیل این است که موتورش ///AMG است

چقدر تا به حال برایش هزینه کردی؟
    اتومبیل را که من از دبی خریداری کردم برای من 156 میلیون تومان تمام شد فلاپ عقب و اگزوز 1500000 تومان و آرم جلو و سنسورهای آن 7000000 تومان تمام شد

مردم با دیدن C35 ///AMG چه می گویند؟
    بله اکثرا می گویند که چون صفر 350 افتاده تبدیل شده به 35 !!! بعضی ها می گویند چرا سپر و اگزوزهای این اتومبیل این شکلی هست؟؟! و بعضی دیگر می گویند که این آرم را از روی CLS باز کردی !!! ولی کلا همه خوششون می آید

از جوانی که اتومبیل های اسپرت آماده می کردی مشوقت چه کسانی بودند در خانه؟
    هیچ کس حتی پدرم می گفت پولت رو حروم نکن ولی نمی شود جلوی عشق ایستاد هرکس دنبال یک چیز می رود من هم رفتم به دنبال شتاب و سرعت و ...

از اتومبیل های دیگرت برای ما بگو:
    یک BMW دارم مدل 92 فابریک AC است و اتاق آن E36 وموتورش 2500 سی سی است یک گلف نسل 3 ریگر دارم که موتور آن 2000 ABF می باشد یک بنز 230.4 مدل 1975 دارم که سفارش کویت است و در حال جمع کردن آن هستم فکر می کنم که 2 ماه دیگر حاضر می شود

به نظرت تیونینگ در کشور ما جایگاهی دارد؟
    جایگاهی داشت ولی با قوانین جدید پلیس راهنمایی رانندگی این جایگاه کم رنگ تر شد و در حال از بین رفتن است از نظر من ارتفاع و کمک انداختن و ... ضرری ندارد که پلیس در بیشتر اوقات اتومبیل را به پارکینگ روانه می کند این رشته جایگاهش را باید به دست آورد چون واقعا یک سری از دوستان واقعا اتومبیل هایی که اسپرت می کنند عالیست و حیف است که ما این موقعیت را از دست بدهیم هم جوانان خلاق داریم و هم جوانان پول دار و بیکار پس اگر وقت و هزینه را صرف این کار می کنند این کار خلاف نیست اتومبیل های اسپرت به نظر من اثر هنری یک شخص هستند و قطعا می توانید از طرز جمع کردن اتومبیل توسط یک جوان به درونش و افکارش پی ببرید به نظر من که ما باید دوباره جایگاه را به دست آوردیم

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین